Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

                                                      NOTEIKUMI / DISTANCES LĪGUMS
PĀRDEVĒJS:

SIA “amurs.lv”  
Vien.reģ.Nr. 40203051406

Juridiskā adrese: Jūrmalas gatve 89, Rīga, LV-1029; Tirdzniecības vietas: Jūrmalas gatve 89, Rīga, LV-1029.
Banka: AS SEB BANKA, Bankas kods: UNLALV2X konts: LV63HABA0551043165532
Banka: AS Swedbank , Bankas kods: HABALV22 konts: LV76UNLA0055000081278 

 Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu online.kruza.lv . Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt persona, kurai tie ir adresēti. Līgums ir spēkā no apmaksas brīža līdz tā izpildei, t.i. no pasūtījuma apmaksai līdz preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti Interneta veikalā online.kruza.lv . Pircējs, veicot apmaksu, piekrīt noteikumiem un līgums skaitas par abpusēji saskaņotu.

PREČU RAKSTUROJUMS UN CENAS

Preču un pakalpojumu cenas online.kruza.lv norādītas Eiro, pievienotās vērtības nodokli (PVN) ieskaitot. Preču cenā nav ietverta maksa par preces piegādi. Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces un pakalpojumu pasūtījuma veikšanas brīdī. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču sortimentu, cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālo cenu. Preču raksturojumos tiek izmantota ražotāju sniegtā informācija. www.online.kruza.lv attēlos redzamās preces pēc to krāsas, lieluma, formas vai citiem parametriem var atšķirties no faktiskajām preču īpašībām. Attēliem ir informatīvs raksturs.

 PASŪTĪJUMU VEIKŠANA UN APMAKSAS KĀRTĪBA

Pasūtīt un pirkt Interneta veikalā online.kruza.lv piedāvātas preces un pakalpojumus var gan nereģistrētie, gan reģistrētie pircēji. Sīkāk ar pasūtījumu veikšanas kārtību var iepazīties sadaļā „Pasūtījumu veikšana”.

Apmaksāt pirkumu un piegādi var skaidrā naudā vai ar bankas maksājuma karti, vai ar bankas pārskaitījumu.


Pārdevējam ir tiesības atteikt pārdot online.kruza.lv pasūtītās preces, informējot par to Pircēju, ja:

  • prece nav pieejama Pārdevēja noliktavā vispār, vai nav pieejama daudzumā, saskaņā ar pasūtījumu;
  • preces cena un parametri neatbilst faktiskajai informācijai par preci, sakarā ar tehnisko kļūdu sistēmā.


Pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu, kad ir veikts maksājums. Pasūtījums uzskatāms par saistošu Pircējam un Pārdevējam brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu un ir saņēmis no Pārdevēja tā apstiprinājumu ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad persona, kurai tie ir adresēti, var tiem piekļūt. Pircējam ir pienākums pārbaudīt pasūtījumā norādīto informāciju un datus. Informācijas un/vai datu neatbilstības gadījumā Pircējs informē Pārdevēju, izmantojot e-pastu vai telefonu. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu Pircējs var saglabāt pastāvīgā informācijas nesējā vai izdrukāt. No gala rēķina apmaksas brīža distances līgums starp Pircēju un Pārdevēju skaitās noslēgts un abpusēji apstiprināts.

Pasūtītas preces var saņemt 1 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas veikšanas un pēc tam, kad klientu konsultants informēs Pircēju par to, ka pasūtījums ir sagatavots, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt ne velāk kā trīs darba dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs paziņoja, ka pasūtījums gatavs saņemšanai.

 

SVARĪGI !  Flīzēm KERAMA MARAZZI tiek piemērota pasūtījuma noformēšanas maksa 2.00 euro par katru kv.m

 

NORĒĶINU VEIDI

Visas preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli PVN 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.
Par pasūtījumiem un piegādes izmaksām piedāvājam norēķināties:

1) skaidrā naudā vai ar bankas maksājuma karti:

Apmaksu par pasūtījumu jāveic preces saņemšanas brīdī. Veicot apmaksu, Jums tiks izniegts pirkumu apliecinošs dokuments-kvīts, kā arī EKA čeks par skaidras naudas saņemšanu. 

2) ar bankas pārskaitījumu:

Apmaksu par pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu jāveic pirms preces saņemšanas. Ja klients izmanto online.kruza.lv piedāvāto preču piegādi, tad tā tiek veikta pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas mūsu kontā (online.kruza.lv bankas rekvizīti tiks norādīti izsūtītajā rēķinā). 

PREČU PIEGĀDE

Klientu ērtībai online.kruza.lv piedāvā preču piegādi visā Latvijas teritorijā Jums ērtā vietā un laikā!
Piegādes izmaksas
Preču piegādes izmaksas neietilpst internetveikala preču norādītajā cenā. Preču piegāde ir par papildus samaksu.

Izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, kā arī adreses, kur prece ir jāpiegādā.

Preču piegādes izmaksas aprēķina online.kruza.lv klientu menedžeri un nosūta to klientam kopā ar rēķinu.

Par preču piegādes izmaksām ir jānorēķinās iepriekš kopā ar maksu par precēm (ja maksājums ir bankas pārskaitījums) vai arī pasūtījuma saņemšanas brīdī (ja maksājums ir skaidra nauda).

Preču piegāde darba dienās 9.00-18.00, brīvdienās 10.00-17.00

Preču piegāde tiek veikta uz adresi, kas ir norādīta Jūsu pasūtījumā.

Preces netiek piegādātas uz vietām, kur ir aizliegts iebraukt, autostāvvietām, kā arī vietām, kur transportlīdzekļa kustība var tikt ierobežota, apdraudēta vai kā citādi ietekmēta.

Šādos gadījumos pie pasūtījuma lūdzam uzrādīt tuvāko preču izkraušanas vietu.


Preču izkraušana
 

Preču piegāde tiek organizēta līdz mājas durvīm, šajās izmaksās neietilpst krāvēju pakalpojumi.

Papildus izmaksas var rasties par:

  • krāvēju pakalpojumiem;
  • lielgabarīta preču izkraušanu.

Par augtsākminētajiem pakalpojumiem ir iepriekš jāvienojas ar online.kruza.lv klientu menedžeri.

*Pasūtījumu var saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Jūrmalas gatvē 89, iepriekš informējot klientu menedžerus pa tālruni 27036683, 26007990 vai 29550765, 20006128, 26007992.

Pasūtītas preces var saņemt 1 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas veikšanas un pēc tam, kad klientu konsultants informēs Pircēju par to, ka pasūtījums ir sagatavots, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt ne velāk kā trīs darba dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs paziņoja, ka pasūtījums gatavs saņemšanai.